Mini studio fotograficzne na imprezy

Foto Piksel - Sikorskiego 1/13 | 58-330 Jedlina-Zdrój | woj. dolnośląskie | TEL.: +48 570 349 349 | NIP: 886-296-89-33 | REGON: 362943037

Charakterystyka działalności:

Miniaturowe, przenośne studio fotograficzne cieszy się obecnie ogromną popularnością wśród osób organizujących imprezy. Jest to bowiem doskonały sposób na to, aby urozmaicić czas gościom i zapewnić im mnóstwo doskonałej zabawy. W przystępnej cenie mogą Państwo wynająć taką fotobudkę w firmie Foto Piksel, wybierając jeden z dostępnych pakietów. Ich oferta kierowana jest nie tylko do klientów prywatnych, ale również do firm, które przy pomocy event marketingu chcą zainteresować większą liczbę konsumentów swoimi produktami lub usługami.

Fotobudka we Wrocławiu i nie tylko

Oferowana przez Foto Piksel fotobudka dostępna jest we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku, a także w Opolu i okolicach. Mogą ją Państwo wynająć na wybraną liczbę godzin i w tym czasie wykonać tyle zdjęć, ile tylko się uda. W celu wzbogacenia sesji, niezależnie od pakietu, klienci otrzymują różnorodne tła oraz rekwizyty, takie jak okulary, maski, wąsy, rogi, zwierzęce uszy, kapelusze, peruki i o wiele więcej. Fotografie zostaną od razu wydrukowane, a co więcej, otrzymają je też Państwo w wersji elektronicznej.

Zobacz więcej: Fotobudka - Fotopiksel Wrocław

Szczegółowe informacje:

fotopiksel.com.pl

fotopiksel.com.pl

biurofotopiksel.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

W tym samym dziale znajdziesz: