Plecaki podróżne

Patio Dystrybucja Sp.z o.o - Kurza Stopka 5/CD | 70-535 Szczecin | woj. zachodniopomorskie | TEL.: +48 info@rbag.pl | NIP: 955-231-43-62 | REGON: 321006400

Charakterystyka działalności:

Plecak podróżny na laptopa powinien być wyposażony w mocne paski i uchwyty które zapewnią bezpieczeństwo i wytrzymałość na lata. W czasie podróży musisz mieć wolne ręce i cały bagaż pod ręką. Na lotnisku czy w tramwaju wygoda użytkowania ma duże znaczenie. Uchwyty i paski powinny dobrze przylegać do ciał nie powodując uczucia dyskomfortu. Dodatkowo powinny mieć możliwość regulacji i dopasowania do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wysoka jakość wykonania jest widoczna na przykład w szwach które nie pękają w podróży.

Torba na laptopa

Dobry plecak na laptopa powinien mieć wiele kieszeni i przestrzeni do przechowywania różnych przedmiotów. Sekcja przeznaczona na laptopa powinna mieć wyściełanie które ułatwia wkładania i wyjmowanie oraz chroni przed uszkodzeniami. Duża ilość kieszeni pomagają zorganizować bagaż i pomieścić wszystkie potrzebne ładowarki i kable. Bardzo przydatne są zamki i rzepy które ułatwiają dodatkowo zabezpieczyć drobne przedmioty przed plątaniem i zagubieniem. Boczne kieszenie przydają się na portfel lub powerbank.

Zobacz więcej: Dowiedz się więcej

Szczegółowe informacje:

r-bag.pl

r-bag.pl

infor-bag.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

W tym samym dziale znajdziesz:

Ozdoby do włosów

Toczki wizytowe

Profesjonalny sprzęt strażacki

F.H.U. Hero

Wysokiej jakości odzież sportowa

Koszulki damskie do biegania