Transport osób

Markrym przewóz osób - Dolomitowa 13 | 66-400 Gorzów Wielkopolski | woj. lubuskie | TEL.: +48 605 920 292 | NIP: 594-121-21-68 | REGON: 364581680

Charakterystyka działalności:

Firma Markrym zajmuje się przewozem osób do Szwajcarii i Niemiec, a także na obszarze Polski. Mogą wystartować np. ze Szczecina, Chojnic, Człuchowa, Słupska lub Bydgoszczy. Często zdarza się, że z ich usług korzystają osoby pragnące dostać się na lotniska, takie jak Goleniów, Ławica, Tegel czy Schonefeld. Wszyscy ich kierowcy posiadają licencję na przewóz pasażerów i dysponują bogatym doświadczeniem w swojej pracy, dzięki czemu doskonale znają wszystkie najważniejsze trasy. Za każdy przejazd otrzymają Państwo fakturę VAT.

Wynajem busów - lubuskie

Poza tym, firma Markrym oferuje również wynajem busów. Woj. lubuskie stanowi w tym względzie ich główny obszar działania, ponieważ swoją siedzibę posiadają w Gorzowie Wielkopolskim. Ich usługa wynajmu busów świetnie sprawdzi się np. w przypadku osób, które wybierają się gdzieś kilkuosobową grupą, wśród której znajduje się ktoś posiadający prawo jazdy i czujący się dobrze na dłuższych trasach. Można w ten sposób udać się na przykład na wycieczkę, a także na takie wydarzenie, jak wesele, Komunia czy przysięga.

Zobacz więcej: Oferta wynajmu busów

Szczegółowe informacje:

przewozy.markrym.pl

przewozy.markrym.pl

biuromarkrym.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

W tym samym dziale znajdziesz:

Transport dla turystów

Przewóz osób - Zakopane