Palarnia kawy

Czarna Kawka - 11 Listopada 91A | 26-600 Radom | woj. mazowieckie | TEL.: +48 602 313 095 | NIP: 796-141-76-21 | REGON: 142817202

Charakterystyka działalności:

Czarna Kawka jest cenioną polską palarnią kawy, która w swojej ofercie posiada wysokiej jakości ziarna pochodzące z różnych regionów świata. Jej głównym produktem jest kawa ziarnista świeżo palona, aczkolwiek na życzenie klientów może ona zostać zmielona zgodnie ze wskazówkami klienta. Dodatkowo sprzedaje ona także Cascarę, czyli suszone owoce kawowca, kawę zieloną oraz kawę rozpuszczalną. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i kawiarni oraz sklepów zainteresowanych hurtowym zakupem jej produktów.

Kawa ziarnista świeżo palona

Każda kawa ziarnista świeżo palona pochodzi z certyfikowanych upraw, w których ogromną uwagę poświęca się jakości zbieranego ziarna. Z tego też powodu są to produkty cieszące się dużym uznaniem. W ofercie dostępne są kawy pochodzące z Etiopii, Ugandy, Brazylii, Indii czy Kolumbii, które posiadają niepowtarzalne nuty smakowe - od kwiatowych, przez cytrusowe, aż po dymne. Pozwala to każdemu klientowi znaleźć propozycję, która posiada preferowany przez niego poziom goryczki, kwasowości czy słodkości.

Zobacz więcej: Kawa ziarnista świeżo palona - Czarna Kawka

Szczegółowe informacje:

www.czarnakawka.com

www.czarnakawka.com

sklepczarnakawka.com

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

W tym samym dziale znajdziesz:

Urządzenia do czyszczenia zwierząt

Furminator dla kotów

Wyposażenie łóżka

Materace dziecięce

Hurtownia kosmetyczna Corio

Stolik do manicure z pochłaniaczem