Pensjonaty dla osób starszych

Willa Wawerska - Wawerska 46C | 05-420 Józefów | woj. mazowieckie | TEL.: +48 609 492 009 | NIP: 952-213-10-42 | REGON: -

Charakterystyka działalności:

Willa Kąkolowa oraz Willa Wawerska to prywatne domy opieki, które zajmują się osobami z Warszawy i okolic, ale także z bardziej odległych miejsc w kraju. Są to starannie odrestaurowane budynki, w których znajdują się pokoje dla pensjonariuszy, przestrzenie wspólne, łazienki dostosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych oraz wiele więcej. Ogromnym atutem tych obiektów jest bliskość natury - każdy z nich mieści się w spokojnej i pełnej zieleni dzielnicy, a dodatkowo posiada ogromny ogród, w którym można spędzać czas w cieplejsze dni.

Prywatne domy opieki - Warszawa i okolice

Obiekty te są doskonałą propozycją dla wszystkich klientów, którzy chcą znaleźć swoim rodzicom czy dziadkom spokojne i świetnie przystosowane prywatne domy opieki. Warszawa i okolice to miejsca, w których się znajdują, co nie oznacza jednak, iż są one narażone na wielkomiejskie tempo i hałas. Są zlokalizowane z dala od centrum miasta, w dzielnicy Wawer, gdzie będą mogli odpoczywać w ciszy i w pobliżu natury. Dodatkowo będą oni otoczeni kompleksową opieką, zarówno w kwestiach medycznych, jak i codziennego funkcjonowania.

Zobacz więcej: Prywatny domy opieki

Szczegółowe informacje:

www.willakakolowa.pl

www.willakakolowa.pl

biurowillakakolowa.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

W tym samym dziale znajdziesz:

Skarby z Bałtyku

Bursztyn - skup

Kontrola systemów gaśniczych

Przegląd gaśnic - Kraków

Dewocjonalia i naczynia liturgiczne

Sklep liturgiczny - Sacramenti