Komfortowe noclegi

Gościniec Jaroszewskie Wzgórze - Grobia 60 | 64-410 Sieraków | woj. wielkopolskie | TEL.: +48 609 213 312 | NIP: 787-112-45-36 | REGON: 302632597

Charakterystyka działalności:

Szukając komfortowych noclegów pod Sierakowem, z pewnością warto zdecydować się na pobyt w Gościńcu Jaroszewskie Wzgórze. Można tam bowiem wynająć wygodne i czyste pokoje lub nawet całe domki w niezwykle przystępnych cenach. Można w nich znaleźć wszystkie najpotrzebniejsze meble, takie jak szafki, krzesła, stoliki nocne czy oczywiście łóżka. Każdy z nich dysponuje również własną łazienką, dzięki czemu mają Państwo zapewnioną pełną prywatność. Ponadto, goście mają również dostęp do sieci Wi-Fi na terenie ośrodka.

Wakacje w Sierakowie

Nocując w Gościńcu Jaroszewskie Wzgórze, można spędzić udane wakacje. Sieraków, znajdujący się w tej okolicy, to miejsce niezwykle malownicze i atrakcyjne turystycznie. Mieszczą się tam liczne trasy rowerowe, piesze i przystosowane do nordic walkingu. W pobliżu zlokalizowane jest również Jezioro Jaroszewskie, a przy nim wypożyczalnia kajaków, łodzi dla wędkarzy oraz rowerów wodnych. Poza tym, mogą Państwo zwiedzić zdumiewająco piękne wnętrze lokalnego kościoła, udać się na Zamek Opalińskich i nie tylko.

Zobacz więcej: Wakacje - Jaroszewskie Wzgórze Sieraków

Szczegółowe informacje:

www.jaroszewskiewzgorze.pl

www.jaroszewskiewzgorze.pl

biurojaroszewskiewzgorze.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

W tym samym dziale znajdziesz:

Tani nocleg - Magnus Bydgoszcz

Kliknij tutaj

Podróże objazdowe

Hiszpania - Wycieczki Orlando