Ceniona hurtownia kosmetyczna

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | TEL.: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Charakterystyka działalności:

Hurtownia Kosmetyczna Corio z Poznania to niezawodne wsparcie dla firm zajmujących się wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych oraz z pogranicza medycyny estetycznej. Swoje produkty dostarcza na terenie całej Polski, dlatego lokalizacja gabinetu nie ma znaczenia dla owocnej współpracy. Hurtownia dba o to, by jej asortyment był zróżnicowany i umożliwił uzupełnienie zapasów akcesoriów w każdym miejscu. Gabinety, które specjalizują w depilacji znajdą tam podgrzewacze do wosku w puszcze oraz w taśmie, natomiast te skupione na dłoniach klientów, znajdą lampy LED, lakiery czy inne narzędzia do manicure i pedicure.

Podgrzewacze do wosku w puszce

Podgrzewacz do wosku to urządzenie, które pozwala na zagrzanie tej substancji do temperatury, która nadaje jej charakterystycznych właściwości sprzyjających usuwaniu owłosienia z ciała. Jeżeli zabieg trwa dłużej, utrzymuje ono odpowiednią temperaturę preparatu, dzięki czemu nie ma konieczności robienia przerw. Hurtownia Corio zadbała o to, by w jej asortymencie znalazł się szeroki wybór akcesoriów wykorzystywanych podczas depilacji, w tym podgrzewacze do wosku w puszce, ale także te obsługujące specjalne taśmy.

Zobacz więcej: Podgrzewacze do wosku w puszce

Szczegółowe informacje:

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

W tym samym dziale znajdziesz:

Zrzucanie zbędnych kilogramów

Odchudzanie - Gdańsk

Pracowni Psychoterapi

Link

Gabinet kosmetyczny CORIO

Manicure hybrydowy - Poznań