Kanały w języku polskim

Polska Telewizja Satelitarna - 49 Oldfields Circus | UB5 4RR Northolt | woj. | TEL.: +48 02082033162 | NIP: - | REGON: -

Charakterystyka działalności:

Mieszkając w Wielkiej Brytanii wiele osób zaczyna tęsknić za swoim krajem ojczystym. Jednym ze sposobów na ograniczenie tego nieprzyjemnego uczucia jest polska telewizja zamontowana w domu czy w mieszkaniu. Luton, Londyn oraz wiele innych miejscowości może liczyć na pomoc profesjonalistów w tej kwestii. Firma Polska Telewizja Satelitarna oferuje kompleksowy montaż anten, dekoderów oraz ich konfigurację, która umożliwia odbieranie polskich kanałów. W przypadku usterek, jej specjaliści zajmują się serwisowaniem odbiorników oraz kontrolą ustawienia talerzy.

Polska telewizja

Jedną z miejscowości, w których działa Polska Telewizja Satelitarna jest Luton, miasteczko, w którym zlokalizowany jest popularny port lotniczy. Mieści się w nim duża populacja osób, które przyjechały do Wielkiej Brytanii z innych krajów. Istotną grupę stanowią Polacy, stąd łatwo znaleźć tam usługi skierowane typowo do tych klientów. Firma jasno przedstawia warunki współpracy, pomagając w podpisaniu umów z cenionymi dostawcami z kraju. Szeroki wybór dostępnych opcji umożliwia klientom wybranie usług dostosowanych do ich potrzeb.

Zobacz więcej: Polska telewizja w Luton

Szczegółowe informacje:

www.polskatelewizja.co.uk

www.polskatelewizja.co.uk

infopolskatelewizja.co.uk

Godziny otwarcia:

poniedziałek:08:00-18:00
wtorek:zamknięte
środa:08:00-18:00
czwartek:08:00-18:00
piątek:08:00-18:00
sobota:08:00-18:00
niedziela:11:00-15:00

W tym samym dziale znajdziesz:

Reklama dla firmy

Pozycjonowanie stron - Gdańsk