Szkoła dwujęzyczna w Warszawie

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 - Wał Miedzeszyński 141 | 04-987 Warszawa | woj. mazowieckie | TEL.: +48 228 720 701 | NIP: - | REGON: -

Charakterystyka działalności:

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 w Warszawie jest połączeniem kompetentnej kadry, sprzyjających warunków oraz pasji do rozwoju kompetencji językowych. Pozytywne nastawienie do nauki języka jest niesamowicie istotne i przynosi rezultaty. Nauczyciele szkoły dwujęzycznej skupia się na wytworzeniu w dzieciach naturalnej chęci nauki, dzięki której poprawią swoje kompetencje językowe bez niepotrzebnego stresu i obciążającej ilości materiałów. Placówka rozwija nie tylko umiejętności językowe ale również zainteresowanie światem i wiedzą.

Inteligencja emocjonalna

Program nauczania w szkole dwujęzycznej opiera się nie tylko na jak najbardziej skutecznej nauce, ale także na rozwoju kompetencji społecznych u dzieci. Podopieczni, by mogli poprawnie się rozwijać, cieszyć z nauki i pragnąć zdobywać nową wiedzę muszą przede wszystkim radzić sobie z emocjami. Inteligencja emocjonalna to kompetencje społeczne, które są niezbędne do pokonywania życiowych trudności. Warszawska szkoła dwujęzyczna kładzie nacisk na rozwój emocjonalny dzieci, dzięki którym łatwiej będzie im spełnić się prywatnie i zawodowo w dorosłym życiu.

Zobacz więcej: www.szkola63.waw.pl

Szczegółowe informacje:

www.szkola63.waw.pl

www.szkola63.waw.pl

sekretariatszkola63.waw.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:07:00-18:00
wtorek:07:00-18:00
środa:07:00-18:00
czwartek:07:00-18:00
piątek:07:00-18:00
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

W tym samym dziale znajdziesz:

Szkolenia na suwnice - Poznań

Kliknij tutaj

Żłobek i przedszkole

Przedszkole Bielany

Szkoła Językowa w Poznaniu

Kursy językowe dla firm - Smarttalk Poznań